Bemutatkozó

Moderátor: Adarna TM

Bemutatkozó

HozzászólásSzerző: Tukeinon » 2010. július 29., csütörtök 11:32

Itt meg lehet osztani információt magatokról. Legegyszerűbb, ha kérdőív jellegűen írtok magatokról. Pl:

Becenév:
Születésnap:
Horoszkóp:
Kedvenc szám:
Vércsoport:
Allergia:
Hobbi, érdeklődési kör:

Kedvenc animé(k):
Gyűlölt animé(k):
Kedvenc mangá(k):
Gyűlölt mangá(k):

Kedvenc sorozat(ok):
Gyűlölt sorozat(ok):

Kedvenc édesség:
Gyűlölt édesség:
Kedvenc csoki:
Gyűlölt csoki:

Kedvenc étel:
Gyűlölt étel:
Kedvenc gyümölcs:
Gyűlölt gyümölcs:

Kedvenc állat:
Nem kedvelt állat:
Háziállat:

Iskola:
Munka:
Álommunka:

Kedvenc zeneszám:
Nem kedvelt zeneszám:
Kedvenc zeneműfaj:
Nem kedvelt zeneműfaj:
Első karaoke élmény:
Legjobb karaokés élmény:
Legrosszabb karaokés élmény:

Mottó:
Egyéb megjegyzés:

Lehet bővíteni is, ha van ötletetek. :)
Tukeinon
KFN ellenőrző / Szervező
KFN ellenőrző / Szervező

Re: Magamról

HozzászólásSzerző: Narumi » 2010. július 29., csütörtök 12:28

Ha már kedvencek, akkor lehetne azt is, hogy mit utálok. :D (Be negative!) (Eh, elég nyomi hangulatom van, tiszta depresszió... meh...)
És ha már japánosok vagyunk, akkor lehetne mondjuk a vércsoportot is megkérdezni, azt arrafelé elég fontos tulajdonságnak tartják. :D
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because of the heart I lust for everything about you"

"What is this "heart"? If I tear open that chest of yours, will I see it there? If I smash open that skull of yours, will I see it there?"
Narumi
Azt hiszem itt az ideje versenyezni...

Re: Bemutatkozó

HozzászólásSzerző: Tukeinon » 2010. július 29., csütörtök 12:45

Beirva. :) Kivancsi vagyok ki lesz az elso, aki kitolti. :)
Tukeinon
KFN ellenőrző / Szervező
KFN ellenőrző / Szervező

HozzászólásSzerző: Agnessa » 2010. július 29., csütörtök 13:17

Sziasztok! Nagyon új vagyok errefelé, talán ezért is célszerű bemutatkoznom. :D

Becenév: Nessa, Gie
Születésnap: 1989.12.01
Horoszkóp: Nyilas
Vércsoport: B+
Allergia: Valószínű, hogy állatszőr. De a teszt kész katasztrófa volt :S
Hobbi, érdeklődési kör: Zene, Sorozatok, Éneklés, WoW, Aion, Politika

Kedvenc animé(k): Gravitation, X, GoldenBoy
Gyűlölt animé(k): Yu-Gi-Oh, One Piece
Kedvenc mangá(k): Akuma na Eros, na meg Mau Acheron munkái :D
Gyűlölt mangá(k): -

Kedvenc sorozat(ok): Smallville, Heroes, Dexter, Cougar Town, HIMYM, Desperate Housewives, Sabrina, a tiniboszorkány, Misfits, J.A.G
Gyűlölt sorozat(ok): Szökés, Lost, Szupernecsörell :P, Buffy

Kedvenc édesség: Palacsintaaaaa
Gyűlölt édesség: Mazsolás cuccok :/
Kedvenc csoki: Ét
Gyűlölt csoki: Fehér

Kedvenc étel: Mikor mi :D. De mondhatom bátran, hogy a rántott husi + tört krumpli együttes örök favorit lesz.
Gyűlölt étel: Gombás, spenótos, mazsolás étkek. (Persze nem egy kajában. xD)
Kedvenc gyümölcs: Barack
Gyűlölt gyümölcs: Kukacos meggy :D

Kedvenc állat: Kutya, macska, rágcsálók + a nővérem :D
Nem kedvelt állat: Majmok :S
Háziállat: Kutymutty + cicákok

Iskola: ME-GÉK - gazdinfó
Munka: -
Álommunka: Rendszergizdálkodás

Kedvenc szám: Nagyon sok van :S De japánok közül: Koizumi Kohei: Secret Sorrow, Yoko Kanno: Toki no Shirabe, XJapan: Kurenai
Nem kedvelt szám: Lady Gaga, Justin Bieber, SP, Tokio Hotel és hasonlók :/
Kedvenc zeneműfaj: Mindegy milyen műfaj... Számomra kétfajta zene létezik: 1.: ami tetszik 2.: ami nem tetszik ;)
Nem kedvelt zeneműfaj: -
Első karaoke élmény: Házibulin. Sajna japánmentes övezet volt. Képzelhetitek a reakciókat :S
Legjobb karaokés élmény: Nélkülem nem mert belekezdeni senki sem az éneklésbe :)
Legrosszabb karaokés élmény: Az ismerőseim nem bírták befogadni a japán dalokat :S

Mottó: Sose tedd meg másokkal azt, amit nem szeretnéd, hogy veled is megtegyenek.
Egyéb megjegyzés: Vallás: Ateista

*Kiegészítés
Kedvenc szám: 1,3,5,13
Kedvenc szín: lila, kék, zöld
Kedvenc könyv: Laurell K. Hamilton: Anita Blake sorozata, Danielle Steel könyvek, Warcraft ill. Diablo könyvek
Gyűlölt könyv: Tvájlájt
Kedvenc film: 2012, X - The movie, Árnyék nélkül, Equilibrium, A remény rabjai, 12 Majom, Good Will Hunting, Forrest Gump, Puni Puni Poemy
Gyűlölt film: Tvájlájt, Solaris, Kábelbarát
Kedvenc seiyuu: Kazuhiko Inoue
Kedvenc énekes/énekesnő/együttes: Gackt,XJapan,Mike Oldfield,Sade,Enigma,Mari Boine,Palya Bea,Deep Dish,ATB,Paul van Dyk,Blue,Yoko Kanno,Gentleman,Poets Of The Fall,Mute Math,System Of A Down
Kedvenc ital: Bodzalé, Bodzatea, Bodzaszörp.. minden ami bodza
Kedvenc Sport: Tollaslabda
Kedvenc színész/színésznő: Serinda Swan, Alan Rickman, Ralph Fiennes, Brendan Fraser
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Agnessa 2010. augusztus 2., hétfő 15:43-kor.
"Benkyo, benkyo, benkyo, benkyo, BENKYOOO!" /Oe Kintaro/
"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." /Robert M. Pirsig/
Agnessa
Mi az a Karaoke?
Mi az a Karaoke?

HozzászólásSzerző: Tukeinon » 2010. július 29., csütörtök 14:16

Üdv köztünk ^^
Na akkor én is jó példával járok elő:

Becenév: Tukeinon, Estrica, Geknil (és még sok-sok más)
Születésnap: 1985.10.14.
Horoszkóp: mérleg
Kedvenc szám: 14
Vércsoport: A Rh+
Allergia: parlagfű elég valószínű meg még van valami egész évben, kellene menni vizsgálatra <.<
Hobbi, érdeklődési kör: programozás, tea (oolong, puerh, zöld), karaoke, gó, szerepjáték (Venomékkal ^^), olvasás, anime/manga, sárkányok
Kedvenc ünnep: szülinapok (mindenki szülinapja ^^')

Kedvenc animé(k): Trigun, Mushishi, Princess Tutu, Mai-HiME & Mai-Otome, Monster, Death Note, Hack Sign, Hikaru No Go, Juuni Kokki, Chiyoko Millennium Actress, Hana Yori Dango (anime, live action, manga)
Gyűlölt animé(k): Cowboy Bebop, de lehet idővel be tudom fejezni és akkor nem lesz már annyira ellenszenves
Kedvenc mangá(k): nem jut eszembe így hirtelen (kiegészítve: Watase Yuu és Rumiko Takahashi mangái - Főként Fushigi Yuugi és a Genbu Kaiden, valamint Hikaru No Go), de alapvetően bármilyen shoujora vevő vagyok (magyarul kiadottak közül egyébként a Démonnapló)
Gyűlölt mangá(k): nincs

Kedvenc sorozat(ok): How I Met Your Mother, Smallville, Supernatural, Attenborough: The Life Series
Gyűlölt sorozat(ok): Egy rém rendes család

Kedvenc édesség: Somlói, tejbegríz, joghurtos-gyümölcsös sütemények, fagyi (kivéve a csokis, de általánosságban is inkább a savanyúbb gyümölcsösek)
Gyűlölt édesség: vajas sütemények, csokis sütemények (kivétel egy igazán jól elkészített Rigójancsi)
Kedvenc csoki: általában a nugátosak (pl a Belga csokik), Rafaello, Kinder (a tojás, a lapos csíkos, a Country és a Bueno)
Gyűlölt csoki: nem rég ettem ilyet, de nem emlékszem mi volt x.x sok pici nagyon fura ízű csoki volt; illetve volt régebben valami habosított lyukas csoki, de az manapság már ehető kategóriába esik

Kedvenc étel: lazac sashimi, angolna (nem tudom a nevét, de Sushi Seiben csinálnak ilyet meg a Wasabiban régebben), hltköznapibban körül tán a sóska, zöldbab főzelék, grízgombócos és karfiolos leves, mindenféle párolt zöldség
Gyűlölt étel: paradicsomos káposzta (Bodajkon már ettem jót, de azért maradjunk abban, hogy inkább kerülöm)
Kedvenc gyümölcs: licsi, szőlő, görögdinnye, cseresznye, barack (főként nektarin és őszi), málna, de igazából bármilyen gyümölcs (pl. gránátalma, mangó, igazából a banánt is szeretem, de abból alig ehetek :( )
Gyűlölt gyümölcs: nincs

Kedvenc állat: kutya, macska, puma (a hangja miatt ^^), gyíkok (sárkányok *.*)
Nem kedvelt állat: kullancs(!), pók, szúnyog, légy
Háziállat: kutya

Iskola: BME - mérnök informatikus BSc (még fél év)
Munka: programozó
Álommunka: tulajdonképpen programozó :) (esetleg génmanipulátor sárkány-tenyésztő)

Kedvenc zeneszám: Olivia Lufkin - Tears & Rainbows, Legend Of Mana - Song Of Mana, Szent István körút (az összes), Jézus Krisztus Szupersztár (angolul) - Júdás Halála + A Templom
Nem kedvelt zeneszám: Hamasaki Ayumi - Moments, Kaleido Star - Tattoo Kiss, Légy Jó Mindhalálig - Télen A Legjobb A Jégen, Hírnév - Tyrone Rap, Jézus Krisztus Szupersztár - Mária Magdolna Áriája
Kedvenc zeneműfaj: nincs, de kiemelten szeretem a musicaleket
Nem kedvelt zeneműfaj: nincs, bár általában a rap számok nem annyira jönnek be (kiegészítés, a trance-t általában szeretem :D)
Első karaoke élmény: 1. otthon, még nem tudtam, hogy karaoke; 2. Acheronéknál szilveszterkor a DoCo-val; 3. egyetemi gólyatáborban, innen jött a karaokeszervezés ötlete
Legjobb karaokés élmény: sokan eljöttek az első általun kszervezett karaokéra és tele volt a terem ^.^; Jungle Wa Itsumo Hare Nochi Guu számon a közönség is beszállt *.*
Legrosszabb karaokés élmény: tulajdonképpen nincs, bár eleinte nagyon nehéz volt köszöntőt mondani, mindig inkább Ronjára hagytam ezt a feladatot emiatt; álmomban rengeteg, pl egyiken nem jelentek meg a versenyzők a versenyen ;_; és Ronja is késett 3 órát >.< és egyáltalán, egy kis 20 fős teremben volt a karaoke XD

Mottó: nincs kölönösebben, esetleg "fő az optimizmus" ^.^
Egyéb megjegyzés: baromi hiszékeny vagyok XD (gullible+3); gyorsan gépelek, de rengeteg typoval ^^"

----

Kedvenc szín: citrom- és narancssárga (van ilyen színösszeállítású gerbera, az nagyon szép *.*)
Gyűlölt szín: nincs, de a rózsaszín az közel áll
Kedvenc könyv: John Caldwell - Káosz ciklus, Jeffrey Stone - Hajnal/Éj Trilógiája, James Clavell - Shogun, James Herbert - Préda, Salvatore - A dark elf trilógia (2-1-3), Paul Gallico - Jennie te drága!, Jack London - Farkasvér, Vitus B. Dröscher - Gyengéd akár a krokodil!, Konrad Lorenz - Salamon király gyűrűje...
Gyűlölt könyv: így hirtelen nem tudok ilyet
Kedvenc film: Sárkányszív <.<, Back To The Future 1-3. és még valószínűleg sok más, ami nem jut az eszembe (mindenesetre újabbak közül még nem volt olyan, ami különösebben megfogott volna)
Gyűlölt film: A tűz birodalma
Kedvenc seiyuu: Paku Romi, Ogata Megumi, Katou Nanae
Kedvenc énekes/énekesnő: Ogata Megumi, Olivia Lufkin
Kedvenc ital: tea (oolong, puerh, zöld), aloe verás cuccok, ásványvíz, cukros löttyök közül a Cherry Coke
Gyűlölt ital: általában a nagyon cukros dolgok
Tukeinon
KFN ellenőrző / Szervező
KFN ellenőrző / Szervező

HozzászólásSzerző: Narumi » 2010. július 29., csütörtök 16:37

Becenév: Narumi, Katie
Születésnap: december 16.
Horoszkóp: Nyilas (Aszcendens: Vízöntő)
Kedvenc szám: 16 ^.^
Vércsoport: B+
Allergia: emberi hülyeség
Hobbi, érdeklődési kör: jujujuj, hát minden ami művészet. ének, zene... rajzolás. meg olvasás. és sokminden érdekel, mindenfélére nyitott vagyok.
Kedvenc animé(k): FUSHIGI YUUGI (örökkön örökké)
Gyűlölt animé(k): bármilyen yaoi, barominagyalapműnekszámító de számomra értelmezhetetlen cuccok (pl. GitS), és mostanság Death Note-tól is egyre jobban a falnak megyek
Kedvenc mangá(k): FUSHIGI YUUGI ^.^
Gyűlölt mangá(k): szintúgy bármilyen yaoi
Kedvenc sorozat(ok): Big Bang Theory
Gyűlölt sorozat(ok): Barátok közt és társai. meg mindenféle nyálas délamcsi kommersz-széria
Kedvenc édesség: CSOKI *O*
Gyűlölt édesség: nem rajongok a karamelláért
Kedvenc csoki: hát a lila-boci! (Milka)
Gyűlölt csoki: tejbevonómasszás olcsóságok, mentolos csoki
Kedvenc étel: anyukám főztje ^.^
Gyűlölt étel: (főtt) kukorica, tengeri herkentyűk
Kedvenc gyümölcs: aminek éppen szezonja van! :D
Gyűlölt gyümölcs: sárgadinnye, grapefruit, füge
Kedvenc állat: cica *o*
Nem kedvelt állat: őshüllők
Háziállat: plüsscica, plüsskutya, plüssnyuszi... csupa igénytelen, imádnivaló jószág ^.^
Iskola: SZTE-TTIK, Jagelló Egyetem (Krakkó) :)
Munka: naplopó
Álommunka: kalandos terepi munka ;)
Kedvenc zeneszám: mikor mi
Nem kedvelt zeneszám: huh... most egy se jut eszembe
Kedvenc zeneműfaj: szinte mindent kedvelek, és meghallgatok
Nem kedvelt zeneműfaj: belezős metál (Leea után szabadon), meg az, amiben nem érzem a harmóniát
Első karaoke élmény: hát, ha az itthoni első próbálkozások nem számítanak, akkor a legelső karaokeversenyem, 2006 őszén :)
Legjobb karaokés élmény: NAGYSZÍNPADOS ÉNEKLÉSEK - ezt az élményt nem lehet leírni
Legrosszabb karaokés élmény: én ilyenre nem emlékszem :)
Mottó: Mindenki azt kapja, amit megérdemel.

Egyéb megjegyzés (avagy kiegészítés):
Kedvenc szín: lila és a fűzöld, meg a szivárnyszínek
Gyűlölt szín: barna (illetve barna-rózsaszín, barna-narancssárga színkombinációk)
Kedvenc könyv: Büszkeség és balítélet, Jules Verne regényei, meg hát Harry Potter :)
Gyűlölt könyv: Twilight-széria
Kedvenc film: Büszkeség és balítélet (szigorúan a BBC-verzió!), Holiday
Gyűlölt film: bármilyen hálivúdi, kommersz, semmiértelmeéstartalmasincsen filmek
Vallás: római katolikus
Kedvenc seiyuu: Koyasu Takehito *o* (megveszek ennek a pasinak a hangjáért)
Kedvenc énekes/énekesnő: Enya, Origa, Angela Aki, újonnan Kokia is ringbe szállt...
Kedvenc ital: tea, ásványvíz, 100%-os gyümölcslevek
Gyűlölt ital: cukros üdítők, aloe verás Nestea
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Narumi 2014. augusztus 20., szerda 18:43-kor.
心在るが故にお前のすべてを欲する

"What is this "heart"? If I tear open that chest of yours, will I see it there? If I smash open that skull of yours, will I see it there?"
Narumi

HozzászólásSzerző: Leea » 2010. július 29., csütörtök 17:16

Becenév: Leea
Születésnap: december. 23.
Horoszkóp: bak (és valóban, makacsságom határtalan, ennek örömére még az aszcendensem is kos... válogattam a makacsságot:D)
Kedvenc szám: 5, 13
Vércsoport: Rh+ addig tuti, és elvileg A, mivel anyám és apám is azt állította, hogy ők A-sok, szal valszeg én is.
Allergia: egyszerűbb lenne leírni mire nem vok allergiás, de van allergiám parlagfűre, az összes atkára, gyógyszerre és az időjárás-változásra is, valamint a mogyoróra, kaporra...
Hobbi, érdeklődési kör: anime, manga, zene, karaoke (minden, ami japánnal kapcsolatos)

Kedvenc animé(k): ha ezt most felsorolnám, azt senki nem olvasná el... a teljesség igénye nélkül: Fate/Stay Night, Tactics, Shounen Onmyouji,
07-Ghost, Angel Beats!, Black Blood Brothers, Ghost Hunt, Kara no Kyoukai, Needless, Natsume Yuujinchou, Darker than Black, Kaichou wa Maid-sama, Amatsuki, Asura Cryin', Baka to Test to Shoukanju, Ayashi no Ceres, Clannad, Hakushaku to Yousei, Kaze no Stigma, Kurokami, Neo Angelique Abyss, Shingetsutan Tsukihime, Tales of the Abyss, Tears to Tiara, Trinity Blood, xxxHolic, Zombie-Loan, World Destruction
Gyűlölt animé(k): Martian Successor Nadesico, de a Hetaliáért sem vok oda... (lehet kövezni)
Kedvenc mangá(k): naná, hogy ebből is több van: Vampire Knight, Tsubasa Chronicle, xxxHolic, Pandora Hearts, I Wish..., D.N.Angel, Kaichou wa Maid-sama, Faster than a Kiss, Hana to Akuma, Skip Beat, Nurarihyon no Mago, 07-Ghost, Dengeki Daisy, Kamisama Hajimemashita, Petshop of Horrors, Shugo Chara, Watashi ni XX Shinasai!, Bloody Kiss, Meru Puri, Samurai Deeper Kyo, Demon Diary (igen, ez a Démonnapló, de nem olvasom magyarul...)
Gyűlölt mangá(k): egyelőre nem találkoztam olyan mangával, amit utálnék, de hozzátenném, hogy az animékhez képest kevés mangát olvasok... (és ami nem tetszik leírás alapján, at el se kezdem...)

Kedvenc sorozat(ok): Holdfény, Angel, Buffy, Dr. House
Gyűlölt sorozat(ok): nem vok oda úgy alapvetően a sorozatokért, kivéve az előző pár...

Kedvenc édesség: manjuu, de úgy általában szeretem a sütiket minden mennyiségben
Gyűlölt édesség: amiben mogyoró és mazsola van:)))
Kedvenc csoki: nem akarok átmenni Gombóc Artúrba...:))) Talán a legtöbbet mostanában a sima Milkát és a teheneset (fltokban fehér csokis) fogyasztom, de ez egy idő után változik
Gyűlölt csoki: amiben mogyoró és mazsola van:)))

Kedvenc étel: vadas, lencsefőzelék, paprikáskrumpli, palacsinta, japán kajákból az onigiri (nem baj, ha lazacos:)), rák minden mennyiségben és a csirkés ramen
Gyűlölt étel: székelykáposzta és a daragaluska leves
Kedvenc gyümölcs: alma, körte, cseresznye, barack, szóló, banán, narancs, kiwi, eper, málna ami így elsőre eszembe jut, de sztem mindet egy kivételével
Gyűlölt gyümölcs: grapefruit

Kedvenc állat: macska, kutya, ló, nyúl, sündisznó, meg ami nem jut épp eszembe:D
Nem kedvelt állat: kullancs, pók és a szúnyog, mikor épp csapol...
Háziállat: már nincs... régebben volt kutya is meg macska is, de kihalt a családfa...

Iskola: már nem járok egy ideje suliba.... hacsak a nyelvsulit nem vesszük ide, ahol japánul tanulok:)
Munka: informatika tanár (papíron német is, de azt nem szeretném...)
Álommunka: hmmm.... nemtom... konkrét nincs... de vagy fordítani szeretnék (japánból) vagy valami számítógéppel kapcsolatos munkát (csak ne tanítás legyen)

Kedvenc zeneszám: nem vagyok együttesfüggő, 1-1 dal van, ami megragad. És mivel animékből szerzem a zenéimet, ezért általában szezononként változik... Ha mondanom kéne vmit, akkor talán Okiayu Ryoutarou - Godou ~Whenever, vagy FictionJunction - Paralell Hearts, vagy Girls Dead Monster-től jópár dal, vagy Abingdon Boys School-tól... na jó hagyjuk, úgysem tok dönteni:D
Nem kedvelt zeneszám: nemtom... általában ami nem tetszik, azt egynél többször nem hallgatom meg (kivéve mikor sokan egymás után azt kérik szabad karaoken), és ennél fogva nem is tudom nagyon a címeket...
Kedvenc zeneműfaj: (j)rock, (j)pop
Nem kedvelt zeneműfaj: tucc-tucc (az összes műfajával)
Első karaoke élmény: Győri Anime Klubos szilveszteren berángattak egy közös éneklésbe...
Legjobb karaokés élmény: amikor Mystrával Signal-t éneklünk...:DDDD
Legrosszabb karaokés élmény: amikor éneklés közben elment a hangom....-.-", plusz amikor konferálni kellett (Győri Conon)

Mottó: Kono sekai ni guuzen wa nai, aru wa hitsuzen. (Ebben a világban nincs véletlen, csak az elkerülhetetlen.) [by Ichihara Yuuko]
Egyéb megjegyzés: néha az őrületbe kerget a maximalizmusom, és néha én kergetek őrületbe másokat a megfigyelőképességemmel....-.-"

Narumiéval kiegészítve:
Kedvenc szín: kék, lila, fekete, fehér
Gyűlölt szín: rózsaszín
Kedvenc könyv: Orwell - 1984, Huxley - Szép új világ, Keyes - Virágot Algernonnak, Laurell K. Hamilton Anita Blake könyvei és Vavyan Fable könyvei
Gyűlölt könyv: általában a kötelező olvasmányok (pl. az Egri Csillagokat a mai napig nem sikerült megszeretnem, sztem már nem is fogom)
Kedvenc film: Vanília égbolt, Egy csodálatos elme, Indul a bakterház, Macskafogó, Shrek, Virágot Algernonnak
Gyűlölt film: a mostani filmek 99%-a... aminek nincs sztorija, vagy logikai bakik vannak az esetleges sztoriban, azt mint utálom... (az amerikai akciófilmek "felbosszantják... bosszút áll" alapja nem minősül sztorinak a számomra)
Vallás: hivatalosan római katolikus, de én kicsit keverem mással is:D

Kedvenc seiyuu(k): akad pár, de az abszolút kedvenc Okiayu Ryoutarou... emellett még ide sorolható Sakurai Takahiro, Kishio Daisuke, Konishi Katsuyuki, Seki Tomokazu, Hoshi Soichirou, Koyasu Takehito és Suwabe Junichi is.
Gyűlölt seiyuu(k): olyan nincs:))
Kedven énekes/énekesnő: Bár benne van a seiyuu kategóriában is, Okiayu Ryoutarou dalait és hangját imádom nagyon. Énekesnők közül úgy nincs külön kedvencem, de zeneszerzőm van kedvenc: Kajiura Yuki:)))
Még lenne ötletem, de ezt most itt abbahagyom, mert úgy érzem így is hosszú, és az is jóóó hosszú lenne még pluszban, amit gondoltam.... majd max külön... egyszer...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leea 2010. július 29., csütörtök 20:28-kor.
Kono sekai ni guuzen wa nai, aru wa hitsuzen.
"Hane ga nai... naze???"
"... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai, nagai toki wo boku to ikiru?"
Leea
Az igazi megszállott!
Az igazi megszállott!

HozzászólásSzerző: Mystra » 2010. július 29., csütörtök 17:38

Becenév: Mystra, Myst, némelyeknek exeCute ;;) (utóbbihoz szempillarezegtetés kötelező :D)
Születésnap: 06. 02.
Horoszkóp: ikrek (és ez jellemző is rám a legtöbb esetben XD)
Kedvenc szám: helyzettől függ, szerintem 823.543 :D de szeressük e-t és π-t is :)
Vércsoport: 0 rh+
Allergia: cataflam, szalicil, penicillin, tej (nagy mennyiségben, tehát mondjuk egy óra alatt egy liter XD) [és a csőlátású, intoleráns emberek, de az más tészta]
Hobbi, érdeklődési kör: (x+2)^2 + (y-7)^2 = 81, például... öhm... karaoke (ááá, nem... :D), yaoi/slash, írás, animefüggés, matematika, fodrászkodás, sütés és még ezerféle dolog :)

Kedvenc animé(k): elég változó, de örök kedvencek például a Bleach és a 07-Ghost :)
Gyűlölt animé(k): Naruto (a fillerek miatt leginkább -.-'), Kaleido Star, valamint az összes nagyon rózsaszín shoujo-anime, na és az olyanok, amitől elkezdenek visítani a fangirlök (pl. Loveless, Vampire Knight, Gravitation)
Kedvenc mangá(k): Totally Captivated (manhwa), Black Sun (ááá, imádom Ore-samát XD), Dog Style... meg úgy általában Miyamoto Kano és Mizukami Shin művei :x
Gyűlölt mangá(k): szerintem nincs, vagy már elfelejtettem :D mondjuk azt, mint a gyűlölt animéknél

Kedvenc sorozat(ok): néha nézek CSI-t, de olyan, amit huzamos ideig követnék, nincs
Gyűlölt sorozat(ok): az összes mexikói szappanopera! =))

Kedvenc édesség: talán egyezzünk ki a nővérem sütijeiben és a csokikban :)
Gyűlölt édesség: minden olyan süti/csoki, ami A) almát, B) mazsolát vagy egyéb aszalt trutymót (ami nem sárgabarack XD), C) tököt (!), D) ánizst tartalmaz. Emellett ki nem állhatom a kakaós tejtáblákat és a kakaós tejbevonó massza nyulat és mikulást.
Kedvenc csoki: ore wa Gombóc Artúr, douzo yoroshiku =)) nagyon kedvenc a LIDL-ben kapható tejszínes tejcsoki... 200 g mennyország.
Gyűlölt csoki: mazsolás, epres-joghurtos (kiv. Milka és Schogetten), nem rajongok a Tibi csokiért sem (kiv. ostyás-mogyorókrémes és vilmoskörtés). Szerintem a csokikról dolgozatot tudnék írni, szóval maradjunk ennyiben XD

Kedvenc étel: (grill)húsok öntetes salátával (de csak ha én csinálom az öntetet XD), krumplival, paradicsommal... és a rántott máj, no meg a szalontüdő (de csak zsemlegombóccal ;) )
Gyűlölt étel: úgy általában a legtöbb zöldség... és a hal...
Kedvenc gyümölcs: banán, fehér húsú őszibarack, eper, szőlő (ahh, a narancsízű, ami a kertünkben terem... nyammm)
Gyűlölt gyümölcs: datolya XD elég sok van, de legjobban talán a feketeribizlit utálom. :)

Kedvenc állat: macskafélék és farkasok :)
Nem kedvelt állat: a legtöbb dolog, aminek nincs szőre, de a szőrös pókokat sem szívlelem...
Háziállat: Disznó... igaz, csak névleg, egyébként egy macska. :)

Iskola: Lovassyból igazoltam át Corvinusra
Munka: remélem, nem vágnak ki még egy darabig, de mellé keresek valami részmunkaidős nyavalyát :)
Álommunka: öhh... milliomos (euróban) :D

Kedvenc zeneszám: változó. Most éppen Abingdon Boys School - Strength-re vagyok nagyon rákattanva. :)
Nem kedvelt zeneszám: GO!!! és Haruka Kanata ismeretlen előadók elviselhetetlen előadásában Conon :D Fú, amit még nagyon unok, az a VK opening, a Futatsu...
Kedvenc zeneműfaj: pff, jó kérdés... melodic death metaltól a depresszív rockon át a japán popig szinte bármi. Még a Caramelldansen is =))
Nem kedvelt zeneműfaj: techno és társai + mulatós slágerek Lajcsitól XD
Első karaoke élmény: saját? 2008. tavasz :D Amina 2007-es őszi előadásától jött meg a kedvem :)
Legjobb karaokés élmény: Karaoke est!!! :D
Legrosszabb karaokés élmény: a fentebb említett GO!!! .__.'

Mottó: hát, nem nagyon van ilyenem, de majd veszek egyet az első fizumból ;) "Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek." Talán ez. :) meg a "touka koukan" :D
Egyéb megjegyzés:
5 szó, ami jellemez: paranoid, önmarcangolós, yaoi-otaku, művészlélek, csapongó

Narumi után:
Kedvenc szín(ek): fekete, ezüst, kék, vörös... hajfestékben kékesfekete és sötétmahagóni, valamint padlizsán :P
Gyűlölt szín(ek): rózsaszín minden formája, főleg magukat húde heterónak valló pasikon -.-' de a piros-narancs se a kedvencem, valamint a citromsárgát se szeretem annyira.
Könyv/film nincs igazán, gyűlölt a tvájlájt meg a Darren Shan összes, vallásos meg nem vagyok (hacsak az egoizmus nem vallás).

Kedvenc seiyuum Suwabe Junichi :x
Kedvenc smileym mostanság ez: 8-} (jól tükrözi agyam zokniságát)
Kedvenc világítóeszközöm a Polylux XL neoncső
Kedvenc füstölőm a Moon
Kedvenc söröm a citromos Gösser (de a Borsodi friss se rossz)
Kedvenc ellenszerem a depressziós percekre a hajfestés és a pasinak öltözés :D
Kedven kártyajátékom a speed, mert hajnalban, félrészegen az a legviccesebb :))
Kedvenc sportom (nézni) a snooker, mostanság rákaptam még a rúdugrásra is XD
Kedvenc teniszezőm Tsonga
Kedvenc tárgyam a szobámban a fuvola
Kedvenc hajlakkom a "pasiszagú" fekete Taft

hogy igazán pozitív legyen a vége XD
[És tök jó, Leea, neked is eszedbe jutottak a seiyuuk :D]

---

Kedvenc ital: citromos Gösser, szívem szerint víz helyett is azt innám ^.^ emellett mikor milyen tea, nagy kedvencem a narancsvirágos-jázminos fehér tea ^^
Gyűlölt ital: minden, ami édesítőszeres lötty, valamint a tömények -.-' (de gyümölcslevekkel bekeverve a vodkát pl. megiszom, meg a tequila is kivételt képez :D)
Kedvenc ünnep: nincs különösebben, de legyen karácsony és újév a szünet miatt :D
Gyűlölt ünnep: húsvét
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Mystra 2010. augusztus 11., szerda 10:41-kor.
-unleash your imagination-
Kép
Szárnyamnak döntöm a pallost, / Nincs már mit veszítenem, / Egy angyal sikolyát halld most / Ezer közül, istenem...!
Mystra
Őskaraokés
Őskaraokés

HozzászólásSzerző: Leea » 2010. július 29., csütörtök 18:16

Mystra írta:[És tök jó, Leea, neked is eszedbe jutottak a seiyuuk :D]

Jaja, most írtam bemutatkozást Mondoba, szal onnan jutott eszembe még pár dolog. Így az is eszembe jutott, hogy a gyűlölt animékből kimaradt a yaoi és a shounen ai... Plusz az egyébből kimaradt a skizofrénségem...:DD És majd szépen lassan eszembe jut még egy csomó dolog, amit be kellett vna írnom.... Közben Mystra felsorolását nézve arra is rájöttem, hogy az allergiás dolgokból kimaradt a füstölő és a napfény.... (írtam, hogy egyszerűbb felsorolni, hogy mire nem-.-")
"Hane ga nai... naze???"
"... boku to onaji chi wo kurau bakemono ni natte? Nagai, nagai toki wo boku to ikiru?"
Leea
Az igazi megszállott!
Az igazi megszállott!

HozzászólásSzerző: Mystra » 2010. július 29., csütörtök 18:54

Sose voltam igazán jó az ilyen bemutatkozásokban, de a kérdőív sokat segített :D A skizo-dolgot én is kihagytam, de hát ezt úgyis tudjátok :D És remélem, nem tilos majd a továbbiakban ezt-azt hozzáfűzni a listához :'D
Kép
Szárnyamnak döntöm a pallost, / Nincs már mit veszítenem, / Egy angyal sikolyát halld most / Ezer közül, istenem...!
Mystra
Őskaraokés
Őskaraokés

HozzászólásSzerző: Narumi » 2010. július 29., csütörtök 19:40

Én is módosítgattam/módosítgatom a listámat, ahogy olvasom a tiéteket, akkor jöttem rá pl. arra is h én is mocskosul rühellem a tvájlájtot. xD
心在るが故にお前のすべてを欲する

Narumi

HozzászólásSzerző: Leea » 2010. július 29., csütörtök 20:24

Narumi írta:Én is módosítgattam/módosítgatom a listámat, ahogy olvasom a tiéteket, akkor jöttem rá pl. arra is h én is mocskosul rühellem a tvájlájtot. xD

Wááááááááá, tényleg..... de az benne van a no sztori kategóriában nálam.... A csöpögés nálam nem sztori, és különben is az a film lerombolta a vámpír-képemet, szal pluszba fújok rá...:) És kedvenc seiyuuk közül kimaradt Koyasu Takehito (köszi Narumi:DDD)
"Hane ga nai... naze???"
Leea
Az igazi megszállott!
Az igazi megszállott!

HozzászólásSzerző: Narumi » 2010. július 29., csütörtök 20:51

Leea írta:
Narumi írta:Én is módosítgattam/módosítgatom a listámat, ahogy olvasom a tiéteket, akkor jöttem rá pl. arra is h én is mocskosul rühellem a tvájlájtot. xD

Wááááááááá, tényleg..... de az benne van a no sztori kategóriában nálam.... A csöpögés nálam nem sztori, és különben is az a film lerombolta a vámpír-képemet, szal pluszba fújok rá...:) És kedvenc seiyuuk közül kimaradt Koyasu Takehito (köszi Narumi:DDD)

Nincs mit :D
Nem csak hogy no sztori... Egy csillogós homoszexuális vámpír esete az elmefogyatékos ribanccal. Filmben valami borzasztó, esküszöm ránézek a két főszereplőre és a csajt egyszerűen felképelném, olyan szinten irritál. Pattinsonból meg nem tudom hogy tudtak ekkora homit csinálni. Harry Potterben még nem volt ilyen...

Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する

Narumi

HozzászólásSzerző: Gh0sT » 2010. július 29., csütörtök 21:12

Becenév: Gh0sT
Születésnap: 1987. 07. 30.
Horoszkóp: Oroszlán
Kedvenc szám: 1
Vércsoport: Nemtom?
Allergia: Penicilin
Hobbi, érdeklődési kör: számítástechnika, hangtechnika, egyéb technikai dolgok :)
Kedvenc animé(k): Fate/Stay Night
Gyűlölt animé(k): yaoi, meg azok amik agyon vannak fanolva
Kedvenc mangá(k): Nem szoktam olvasni
Gyűlölt mangá(k): Nem szoktam olvasni
Kedvenc sorozat(ok): Star Trek
Gyűlölt sorozat(ok): szappanoperák
Kedvenc édesség: Sör
Gyűlölt édesség: amiben van karamella
Kedvenc csoki: Milka
Gyűlölt csoki: azok a fajták amik nagyon el vannak édesítve
Kedvenc étel: Chilisbab
Gyűlölt étel: máj, valamint a halas dolgokért se rajongok
Kedvenc gyümölcs: -
Gyűlölt gyümölcs: -
Kedvenc állat: kutya
Nem kedvelt állat: szúnyog, darázs
Háziállat: 1 db tacskó
Iskola: jelenleg nincs, de ha minden jól megy részt veszek egy hangtechnikain :)
Munka: üzletvezető (+ számítástechnikai szerviztechnikus)
Álommunka: tulajdonosa lenni egy komplett színpadtechnikával rendelkező cégnek :)
Kedvenc zeneszám: Holtidő - Tegnaptól máig
Nem kedvelt zeneszám: tuctuctuc
Kedvenc zeneműfaj: metal, rock és társai
Nem kedvelt zeneműfaj: tuctuctuc
Első karaoke élmény: nem szoktam énekelni a pult mögött :D
Legjobb karaokés élmény: Amikor CLS-el kitaláltuk az első karaokeestet. Álltunk az üres sátorban, majd elkezdett beözönleni a sok ember!
Legrosszabb karaokés élmény: Amikor a MondoCon-ra meghozta a MAT a cuccát 1 db tápkábel nélkül...
Mottó: Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Egyéb megjegyzés (avagy kiegészítés):
Kedvenc szín: fekete
Gyűlölt szín: rózsaszín valamint a rikító színek
Kedvenc film: Avatar
Gyűlölt film: A sok mostani történet nélkül semmi...
Kép
Kép
Gh0sT
Hangtechnikus / Főtechnikus
Hangtechnikus / Főtechnikus

HozzászólásSzerző: Mystra » 2010. július 29., csütörtök 21:24

Penicillin-allergiás vagy te is? Jeee :D (Én azután jöttem rá, hogy egy antibiotikumtól két hétig csalánkiütéses voltam XD)
Egyébként most jövök rá, hogy a halat kihagytam az utált kaja-listáról... pedig már a szagától is undorodom :'D
Kép
Mystra
Őskaraokés
Őskaraokés

HozzászólásSzerző: Amina » 2010. július 29., csütörtök 21:55

Becenév: Amina (vagy Ami, mikor kinek és hogy jut az eszébe vagy milyen lusta kimondani xD)
Születésnap: 09.14.
Horoszkóp: Szűz (nyuszi körettel és sült skorpióval vegyítve... az utóbbiból ascendens jegyem... hát, hülyén lettem összegyúrva... xD)
Kedvenc szám: 6 (és 36 és 25)
Vércsoport: A pozitív (tökéletes a hülyén meggyúrt csillagjegy-tálamhoz... rosszabb nem is lehetne xD)
Allergia: hülye emberek, kiabálós bunkók, verekedős férfiak, hátbaszúrós emberek, ha csesztetik a karaokésokat ok nélkül(^^"), hazugságok állítása mások háta mögött.
Hobbi, érdeklődési kör: hát.... éneklés, meg beszéd (jah, sokat is dumálok, amikor oda kerül a sor), olvasás, zenehallgatás 4EVER... soroljam????????? xD

Kedvenc animé(k): Angel Beats!; Fushigi Yuugi, 5 Centimeters per Second, meg soooook van még...
Gyűlölt animé(k): talán, amitől kiakadtam az a Blood+ O.o (meg ebből is van pár... de inkább hagyjuk... B-) )
Kedvenc mangá(k): Koge-Donbo mangÁk pl.: Pita-Ten, Kamichama Karin, Watase Yuu és Arina mangák pl.: Absolute Boyfriend vagy a Full Moon wo Sagashite; D.Gray Man, Full Metal Alchemist, Loveless stb.
Gyűlölt mangá(k): öööööö Olyan is volt biztosan xD
( ezek a kérdések.... bah, kiakasztotok xDDDDDDDD)

Kedvenc sorozat(ok): Gyilkos Elmék, Szellemekkel sutogó, minden ami krimi, meg sci-fi meg nem is tudom, csak ne csöpögjön ^^
Gyűlölt sorozat(ok): olyan is biztosan van xD (honnan tudjam????? XD) De olyan van, amit nem szeretek és TV-ben van: Mónika és Joshika xD

Kedvenc édesség: CSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!
Gyűlölt édesség: olyan is van valszeg.... Általában a rövid italok???? xD
Kedvenc csoki: mindenféle (minek válasszak, csak csoki legyen xD)
Gyűlölt csoki: ne sértegessétek a csokikat!!!!!!! [-(

Kedvenc étel: rántot hús for the WIN!!!!! xD
Gyűlölt étel: jaj... sóska főzelék, meg marha és kacsa kaják meg disznajos kaják.... xD
Kedvenc gyümölcs: szőlő!!!! barack!!!!! büszke és málna xD
Gyűlölt gyümölcs: szilva >_<

Kedvenc állat: cica :x delfin és nagy testű macskák (pl. Oroszlán :x)
Nem kedvelt állat: P... mint Pénzes xD
Háziállat: hmm... 1 db tacskó, meg a Pénzes, ha idetalál...

Iskola: Na, ezt majd ha már megint lesz...
Munka: AVON Tanácsadó és Koordinátor; 2F Iskola - telefonos felmérő (elvileg, majd elválik...)
Álommunka:sikerüljön az életemet úgy összerakni, hogy jusson idő magamra is és a páromra is.

Kedvenc zeneszám: Holtidő - Lesz, ami lesz, Táplálj még!; Másik tavasz no meg Tegnaptól, máig. (Leszek én xD); Depresszió - Néha; Road - Ne mondd és Nem kell más!
Nem kedvelt zeneszám: David Guetta mindenje... meg vannak páran...
Kedvenc zeneműfaj: rock, metál
Nem kedvelt zeneműfaj: boci csoki és tibi csoki keverve a'la tuctuc
Első karaoke élmény: 2006. ŐsziCon Karaoke verseny 1. hely (Loveless - Michiyuki)
Legjobb karaokés élmény: Hamasaki Ayumi dal előadása egyedül no meg Neelával. Valamint Pata és Michiyo Bleach - Ichirin no Hana
Legrosszabb karaokés élmény: ugye, nem akarjátok, hogy bárkit is megsértsek? Na ugye, hogy nem. Akkor azt elég ha Én tudom :)

Mottó: Hülyéknek áll a világ!!!!!!! xD
Egyéb megjegyzés:
Hát, vagyok olyan, amilyen vagyok. Fárasztó, perpentu mobile, mindig álmos, bénázok stb. stb stb. No de van egy párom, aki elfogadott ilyennek... Kénytelen volt xD
ADARNA KARAOKE
Blogocska
"Figyelem, a hangverseny 7 perc múlva véget ér!.... izé, akarom mondani rajzverseny!" (by Me - Őszi AnimeCon 2010)
Amina
mAmi / Karaoke szervező
mAmi / Karaoke szervező

HozzászólásSzerző: supermario4ever » 2010. július 29., csütörtök 23:10

Becenév: supermario4ever, Hungarian Link
Születésnap: 1986. 04. 14.
Horoszkóp: Kos (Ikrek aszcendenssel)
Kedvenc szám: 10
Allergia: Nem tudok arról, hogy bármire is allergiás lennék
Hobbi: Jpop, Nintendo, Anime

Kedvenc Animék: Nana, Kaleido Star
Gyűlőlt Animék: Ghost in the Shell, meg a hasonló a jövőt negatív színben felmutató kreálmányok.
Kedvenc Mangák: Nana
Gyűlölt Mangák: Nem tudok ilyenről, bár most kezdtem el olvasni az Éjféli Operát (lehet ezt mangának hívni?), és nagyon nem fogott meg.

Kedvenc sorozat: Família Kft.
Gyűlölt sorozat: Lost, és a sok sablonos amerikai sorozat

Kedvenc édesség: mentolos fagyi
Gyűlölt édesség: Mazsola
Kedvenc gyümölcs: Banán, görögdinnye
Gyűlölt gyümölcs: körte

Kedvenc állat: Macska ^_^
Gyűlölt állat: Mindenféle ízeltlábú
Iskola: Most vagyok váltásban a BGF felé.
Munka: Pénztáros
Álommunka: Énekes

Kedvenc zeneszám: Okui Masami: DEVOTION, Suara: MOON PHASE, de az összes dalt nagyon szeretem, amit Hayashibara Megumi, Okui Masami, Suara, Ohmi Tomoe énekelnek
Gyűlölt zeneszám: Minden, ami a rádiókban mennek. Nagyon-nagyon kevés ma már az igényes zene.
Kedvenc zeneműfaj: Jpop (elsősorban anison)
Gyűlölt műfaj: Rap és társai.
Első karaoke élmény: 2009. ősze (holott már 2006. őszén ott voltam a karaoke teremben. ^^')
Legjobb karaokés élmény: Slayers: naked mind dal eléneklése a SakuraConon
Legrosszabb karaokés élmény: 2009. animekarácsony versenydala: Tekkaman Blade: It's DESTINY nagyon nem akart öszejönni.

Mottó: A szeretet mindent legyőz!
Egyéb megjegyzés: ...

Kedvenc szín: Piros
Nem kedvelt szín: Barna
Kedvenc seiyuuk: Hayashibara Megumi, Yamaguchi Kappei.
supermario4ever
Őskaraokés
Őskaraokés

HozzászólásSzerző: Tukeinon » 2010. július 30., péntek 11:44

Mystra írta:És remélem, nem tilos majd a továbbiakban ezt-azt hozzáfűzni a listához :'D

Dehogy, annal jobb :D
Tukeinon
KFN ellenőrző / Szervező
KFN ellenőrző / Szervező

HozzászólásSzerző: Rika » 2010. július 30., péntek 21:04

Becenév: Rika
Születésnap: 1986. 12.30.
Horoszkóp: bak kos aszcendessel,kínai horoszkópban tűz tigris
Kedvenc szám: 11
Vércsoport: B pozitív
Allergia: méh,darázs és lódarázs
Hobbi, érdeklődési kör: ez kérdés? XD Minden ami japán,anime...

Kedvenc animé(k):Sailor Moon,Hellsing
Gyűlölt animé(k): Amiben háború van és nagy robotok
Kedvenc mangá(k): Makrancos hercegnő 1,2,3,4,5
Gyűlölt mangá(k): még nem találkoztam ilyennel

Kedvenc sorozat(ok):Miami helyszínelők,a pokol konyhája
Gyűlölt sorozat(ok):a legtöbb szappanopera és a kibeszélő show-k

Kedvenc édesség: csoki
Gyűlölt édesség: azt hiszem ilyen nem létezik. ^^
Kedvenc csoki: Tofifííííííííííí XD
Gyűlölt csoki: a fehér csoki

Kedvenc étel: rakott káposzta
Gyűlölt étel: kelkáposzta és tökfőzelék
Kedvenc gyümölcs: eper,dinnye
Gyűlölt gyümölcs: körte,ananász

Kedvenc állat: cica
Nem kedvelt állat:giliszta
Háziállat:egy fekete-fehér kandúr (Shura)

Iskola: már végeztem vele
Munka: ápolónő
Álommunka:mindig ápolónő akartam lenni,szóval nekem a jelenlegi munkám az álommunkám(bár több fizut elviselnék)

Kedvenc zeneszám: mindig változik
Nem kedvelt zeneszám: tuc-tuc
Kedvenc zeneműfaj: asszem ilyen sincs
Nem kedvelt zeneműfaj: tuc-tuc
Első karaoke élmény: 2006 őszi con-résztvettem a karaoke versenyen
Legjobb karaokés élmény:2010. Nyári AnimeCon-aminek a szervezője voltam^^
Legrosszabb karaokés élmény: nem emlékszem ilyenre

Mottó: Az légy,ki sose fél,ki a szívek melegét
összegyűjti két karjába, mit nem téphet senki szét.
Választott, ki a múltat, magában oldja fel,
őrző, ki érzi a hajnalt,tudja, ébredni kell.
Egyéb megjegyzés:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rika 2010. augusztus 9., hétfő 13:01-kor.
Rika
Lelkes Hagyományos Karaokés
Lelkes Hagyományos Karaokés

HozzászólásSzerző: Ronja » 2010. július 30., péntek 22:46

Becenév: Ronja (DoConak Eiko)
Születésnap: 1985. 05. 08.
Horoszkóp: bika (skorpió aszcendenssel, kínaiban: bivaly)
Kedvenc szám: 8
Vércsoport: A+
Allergia: nincs (csak gyógyszerre: Sumetrolim)
Hobbi, érdeklődési kör: zene, éneklés, zongora, gitár, tánc, könyvek, filmek, anime/manga, természet, állatok-növények, kirándulás, csavargás, kószálás, lovaglás, jégkori, harcművészetek, rajzolás, barátokkal/haverokkal lógás, koncertre járás, főzés, gyógynövények, ezoterika

Kedvenc animé(k): Vision of Escaflowne, Nana, Ranma 1/2, Kamikaze Kaitou Jeanne, Naruto, Slayers, Fushigi Yuugi, Card Captor Sakura, Chi's Sweet Home, Sailormoon, Miyazakitól szinte minden
Gyűlölt animé(k): volt ami nem tetszett különösebben, de az is inkább semleges
Kedvenc mangá(k): Nana, Naruto, Árnybíró, Bizenghast, I''S, Dramacon, Usagi Yojimbo
Gyűlölt mangá(k): nincs

Kedvenc sorozat(ok): Így jártam anyátokkal, Jóbarátok, Simpson család, Egy rém rendes család, South Park, Clarissa mindent megmagyaráz, Másfélmillió lépés Magyarországon
Gyűlölt sorozat(ok): nincs

Kedvenc édesség: vakondtúrás, banánhajó, fagyik és pudingok, szinte minden:)
Gyűlölt édesség: olyan nincs:)
Kedvenc csoki: étcsoki bármilyen formában, minél kakaósabb annál jobb:) meg a gyümölcsös töltött csokik és a kekszes-barackos
Gyűlölt csoki: nincs

Kedvenc étel: chilis bab, sushi, rántott máj/karfiol/gomba, saláták, imádok enni:)
Gyűlölt étel: ha kell, megeszek bármilyen kaját
Kedvenc gyümölcs: banán, narancs, gránátalma, mangó, kiwi
Gyűlölt gyümölcs: nincs

Kedvenc állat: macska, ló
Nem kedvelt állat: hát a rovarok közt van pár, de nem jellemző, én megfogom a békát, siklót is:)
Háziállat: 1 keverék kutyus (erdélyi kopóra hasonlít), 4 cica, 3 hal és sok vízicsiga

Iskola: idén végeztem a Pannon Egyetem Georgikon Karán, Keszthelyen, agrármérnöki és gyógynövény- és fűszernövény-termesztő és feldolgozó (OKJ) szakokon
Munka: most épp keresem:)
Álommunka: több is van, de még képlékeny... most már kezdek picit a realitás felé tolódni:( de azért nagyon szívesen lennék pl. musical-táncos, énekes...

Kedvenc zeneszám: nagyon sok van, így ehelyett inkább kedvenc zenekarokat írnék: Edguy, Avantasia, Nigthwish, Stratovarius, Korpiklaani, Sonata Arctica, HIM, Within Temptation, Ákos, Enya, Loreena McKennitt, Blackmore's Night, X-Japan, Enigma stb.
Kedvenc zeneműfaj: rock, metal, ír-kelta, népzene, musicalek
Nem kedvelt zeneműfaj: belezős metal, monoton gépzene
Első karaoke élmény: DoCoval 200x MAU Szilveszter:)
Legjobb karaokés élmény: a tavaly nyári Karaoke Est:)
Legrosszabb karaokés élmény: nem tudom

Mottó: az aláírásom:)
Egyéb megjegyzés: Elég naív vagyok, gyerekes, álmodozó, kitartó és makacs, kicsit dekoncentrált, szétszórt és felelőtlen, de emellett nyitott, barátságos, kedves:)

Kedvenc szín: zöld, barna, fekete, sárga, narancssárga
Kedvenc könyv: A Gyűrűk Ura, Harry Potter, Narnia, Anne Shirley-sorozat, Fekete István és Wass Albert művei
Kedvenc film: szintén A Gyűrűk Ura, Harry Potter, Narnia, Az első lovag, Az utolsó egyszarvú, Kárhozottak királynője, A holló, Tim Burton filmjei, Csokoládé
Kedvenc seiyuu: Yamaguchi Kappei, Midorikawa Hikaru, Tomokazu Seki, Sakamoto Maaya, Hayashibara Megumi
Kedvenc színész, színésznő: Johnny Depp, Richard Gere, Natalie Portman, Sandra Bullock

Elsőre ennyi... Én is tuti, hogy módosítom még hamarosan:)
"I believe in miracles... They happen every day"
Ronja
Karaoke szervező
Karaoke szervező

Következő

Vissza: Ismerkedő